tel. 18-201-33-33  tel. kom. 601-45-45-45
ul. Nowotarska 61a 34-500 Zakopane

Lokalizacja

Turystom, którzy zdecydowali się skorzystać z ofert noclegów w Zakopanem  i wypocząć w zimowej stolicy kraju przestawiamy Willę Małą.

Willa Mała znajduje się w samum sercu Zakopanego przy ulicy Nowotarskiej. Od dworca PKP i PKS to 5 min. piechotą. Z obiektu widać Tatry i Gubałówkę. Ulica Nowotarska to jedna z najstarszych ulic Zakopanego jej historia sięga XIX w.. Sam obiekt jest nowy posiada wysoki standard wnętrza i wyposażenia pokoi. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się karczmy, sklepy. Dla osób obcujących ze sztuką mamy doskonałą wiadomość Teatr Witkacy założony w 1985 roku jest usytuowany naprawdę niedaleko :).

Z naszego obiektu można wybrać się na wiele pięknych wycieczek po Zakopanem.

Przedstawiamy kilka miejsc, które warto odwiedzić:

  • Krupówki – najsłynniejszy deptak w Polsce oferuje wiele atrakcji dniem i nocą, każdy znajdzie coś dla siebie. Przedłużeniem Krupówek jest Targowisko regionalne pod Gubałówką.
  • Gubałówka – aby podziwiać zapierające dech widoki na Tatry i Zakopane można wybrać się piechotą lub kolejką. Na górze można spacerować i zrelaksować się przy regionalnej kiełbasce lub oscypku.
  • Dolna Rówień Krupowa – znajdują się tutaj aleje spacerowe z licznymi ławkami, jest to piękny i niezabudowany teren zielony. Idąc od naszego obiektu i wchodząc na Dolną Rówień Krupową zobaczą Państwo nowy i zbudowany w stylu góralskim plac zabaw z ciekawymi atrakcjami dla pociech. Od lat odwiedza to miejsce wesołe miasteczko i cyrk. Odbywają się tutaj imprezy takie jak Europejskie Targi Regionalne, czy koncerty.
  • Górna Rówień Krupowa – zimą znajduje się tutaj profesjonalna trasa biegowa dla miłośników białego szaleństwa.
  • Polana Szymoszkowa – oprócz wyciągów o różnym stopniu trudności znajduje się tutaj też latem kąpielisko geotermalne.
  • Harenda – posiada jeden z ciekawszych stoków o sporym nachyleniu. Odbywa się tutaj Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim.
  • Aquapark Zakopane – liczne atrakcje (zjeżdżalnie, jacuzzi, dzika rzeka, basen zewnętrzny) dla dorosłych i dzieci.
  • Wielka Krokiew – można zwiedzić skocznię i poczuć się jak zawodnik Pucharu Świata :). W sąsiedztwie do dyspozycji turystów są stoki narciarskie i tory do biegania na nartach.
  • Tatrzański Park Narodowy – tak naprawdę serce Zakopanego oraz to co przyciąga turystów i scala ich z regionem. Przepiękne doliny, które prowadzą do wyższych partii gór.
  • Przykładowe doliny, które przyjeżdżając do Zakopanego powinno się zobaczyć: Dolina Białego, Dolina Strążyska, Kalatówki, Jaworzynka, Dolina Olczyska, Dolina Bystrej … i wyższe partie: Giewont, Nosal, Kasprowy (piechotą lub kolejką) , Czerwone Wierchy … .

 

Przewiń na górę